Zbuduj z nami nową kategorię

FAST GOOD FOOD

Przedstawiamy nową jakość zapiekanek, która przenosi biznes na wyższy poziom.

Dołącz do konceptu Zapiekarnii i zarabiaj więcej !


Zyskaj przewagę jakościową

Pozyskaj nowych, lojalnych konsumentów

Generuj jeszcze większe zyski

Nasza ZAPIEKARNIA to Twój przepis na sukces.

To unikalny koncept, który łączy wysokiej jakości zapiekankę ze świeżością i pomysłowością nowych trendów kulinarnych. Jako producent zapiekanek oferujemy Ci model współpracy na przejrzystych zasadach.

SPRAWDŹ! CZYM WYGRYWAMY NA RYNKU.

Najwyższa jakość produktów

Wyjątkowa chrupkość, wyselekcjonowany ser, jakość świeżych składników

Innowacyjny, przełomowy pomysł na podanie

Selekcja wybornych, autorskich przypraw oraz oliwa z oliwek podbija jakość smaku. Mówimy NIE dla ketchupu …

Oprawa marketingowa

Oddajemy jakość i świeżość konceptu dedykowaną ekspozycją, która przykuwa uwagę klientów

Nasze zapiekanki to przede wszystkim

✓ Zaskakująca, idealna chrupkość na zewnątrz i mięsistość wewnątrz

Stosujemy pieczywo z polskiej atestowanej mąki, której skład eliminuje sztuczne dodatki. Jakość zawdzięczamy naturalnemu procesowi wzrostu pieczywa.

✓ Dobrze dobrany ser jako idealny nośnik smaku

Nasz ser Cagliata po prostu rozpływa się w ustach. Ma lekki, mleczny smak i zawiera duży poziom protein. Wytwarzany jest bez dodatków i konserwantów

✓ Świeże i odżywcze dodatki

Mięsista papryka, wyrazista czerwona cebula i aromatyczne pieczarki – to składniki sukcesu

✓ Dobrze doprawione – tak jak lubisz

Dajemy Ci wybór wyselekcjonowanych trzech kompozycji przypraw, które podbijają smak zapiekanek z naszej Zapiekarni. Kropla oliwy z oliwek dopełnia magii smaku.
TO NASZE ODKRYCIE – GWARANCJA DOSKONAŁEGO SMAKU I PRZEŁOM W TEJ KATEGORII PRODUKTÓW

Zapraszamy do stołu i mówimy

Zapiekanka, polski przysmak, który z roku na rok podbija serca nowych pokoleń. Znana w Polsce, uwielbiana przez miliony, wraca mocniejsza w innowacyjnym koncepcie ZAPIEKARNIA. Idealnie chrupkie i mięsiste pieczywo, bogactwo dodatków oraz unikalny pomysł na podanie, oddaje nasz standard FAST GOOD FOOD.

Zbuduj z nami nową kategorię fast GOOD food

Sprawdź opinie naszych klientów

 Delikatesy Centrum – Turawa
Delikatesy Centrum – Turawa@Jagoda Kiwior
Read More
„Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować to rozwiązanie, szczególnie dla sklepów, których lokalizacja spełnia określone warunki. U mnie przyjęło się to fantastycznie, zwłaszcza, że sklep jest położony w okolicy malowniczych jezior i lasów, co sprzyja odwiedzinom dodatkowych klientów. Kolejnym atutem jest obecność szkoły w miejscowości. Dzieciaki  uwielbiają takie szybkie przekąski. Aktualnie sprzedaż jest mniejsza, ale wiem, że jak uporamy się z pandemią, to na pewno wrócimy do wcześniejszej sprzedaży. Polecam również skorzystać z wiedzy wykwalifikowanej załogi Strefy Hot Dog. Dzięki szybkiego szkoleniu, pracownicy zdobywają garść potrzebnej wiedzy, tak aby w odpowiedni sposób polecić produkt i podnieść koszyk zakupowy”.
„Bar Wspomnienie"
„Bar Wspomnienie"@Aga Kałwa
Read More
„ Nie byłam przekonana do takiego projektu z różnych powodów, ale na szczęście trafiłam  na wyjątkowo kompetentnych panów z Green Fox. Otrzymałam od nich ogrom wiedzy i to na niej zbudowałam swoje przekonanie, że warto to zrobić. Dzisiaj, jak patrzę wstecz, to tylko szkoda mi utraconego czasu, bo mogłam z tym wystartować dużo wcześniej i po prostu szybciej zarabiać dodatkowe pieniądze”.
„Top Market” – Kamienica
„Top Market” – Kamienica@Arleta Gancarczyk
Read More
„Od dawna nosiłam się z zamiarem, żeby stworzyć w naszym sklepie możliwość serwowania klientom jakiejś ciepłej szybkiej przekąski. Wynikało to z coraz większej sprzedaży produktów gotowych, ale też widziałam, że robią to inne sklepy … Jestem bardzo zadowolona, że taka dodatkowa usługa już u mnie funkcjonuje i nie zwlekałam z tym o kolejne miesiące. Mam poczucie, że nasz sklep stał się w oczach klientów bardziej atrakcyjny i podąża za ich oczekiwaniami”.
„Alta Trans” – Stacja benzynowa Dębica
„Alta Trans” – Stacja benzynowa Dębica@Katarzyna Kuźniar
Read More
„Hot dog na stacji benzynowej to najpopularniejsza i najszybsza przekąska, a to najbardziej doceniają nasi klienci, którzy często w drodze i pośpiechu chcą zaspokoić swój głód. Oferowane przez nas wspomniane hot dogi cieszą się dużym uznaniem wśród odwiedzających nas kierowców i ich towarzyszy. Dzięki firmie Green Fox możemy zaoferować produkty wysokiej jakości, które zarówno dobrze się prezentują jak i znakomicie smakują, co potwierdzają powracający konsumenci, którzy swoim zadowoleniem napędzają nas do działania i wprowadzania nowości oferowanych przez firmę Green Fox”.

WSPARCIE MARKETINGOWE
ODBIERZ GRATIS LUB W OFERCIE SPECJALNEJ

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest najwyższa jakość produktu. Koncept i oprawa marketingowa powinny odzwierciedlać oferowany poziom smaku. W myśl tej zasady dopracowaliśmy recepturę, która oddaje poszukiwaną przez konsumentów chrupkość w połączeniu z idealną z wysoką jakością składników, autorskimi sosami szefa kuchni oraz zbalansowaną mieszanką przypraw.

Branding Strefy

Logotyp i hasło brandujące strefę Zapiekarnii.

Ekspozycja

Obrandowany logo ZAPIEKARNIA stand naladowy z plexi z pojemnikami na przyprawy i oliwę z oliwek. Dostępny gratis przy zakupie przypraw w ramach konceptu.

Mieszanka przypraw

Specjalna kompozycja przypraw dla zindywidualizowania smaku wymagających konsumentów oraz oliwa z oliwek. Dostępna w ofercie specjalnej.

Menu oraz Poster

Zaprojektowane w charakterze komunikacji konceptuZAPIEKARNIA w wysokiej jakości
wydruku na estetycznej 4 mm pleksi.

Manual produktowy

Procedura przygotowania produktu.

Film

Profesjonalna produkcja oddająca idee konceptu
ZAPIEKARNI, idealnie sprawdzi się jako reklamaw punkcie sprzedaży

Niezależnie, czy jesteś właścicielem sklepu, punktu gastronomicznego czy stacji benzynowej nasze produkty pomogą Ci:

Przyciągnąć nowych konsumentów

Zyskaj w oczach lojalnych konsumentów

 

 

Uzyskać przewagę nad konkurencją

Podnieść przychód

 

Zwiększyć marżę i zysk

 

Zbudować bardziej bezpieczny biznes

Prześlij do nas poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.