O nas

Nasza misja i koncept

Green Fox powstał z pragnienia i tęsknoty właścicieli firmy

do bardziej urozmaiconego i atrakcyjnego jedzenia, dostępnego dla wszystkich będących w drodze – najczęściej na stacjach benzynowych, w puntach gastronomicznych, ale też i sklepach spożywczych. Przemierzając miesięcznie tysiące kilometrów, każdego dnia byliśmy zmuszeni jeść gdzieś na trasie, ale zazwyczaj szybko i bez zbędnej straty czasu na siadanie przy stoliku i konsumpcji na talerzu i przy użyciu sztućców. W takich okolicznościach zrodził się pomysł na nasz pierwszy autorski produkt Grillowany Szaszłyk, który miał zrewolucjonizować asortyment Hot Dogów.

Zaraz po wprowadzeniu na rynek Grillowanego Szaszłyka, naszą ofertę uzupełniliśmy o szeroką listę produktów na Roller Grill. Dostarczamy je do blisko stu magazynów współpracujących z nami dystrybutorów, którzy docierają do każdego zakamarka naszego kraju. Coraz bardziej dynamicznie rozwijamy się również poza naszymi granicami, w Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Szczególnie cieszy nas współpraca z kilkudziesięcioma sieciami stacji benzynowych, którym doradzamy i podpowiadamy jak szybko i skutecznie rozwinąć tę część ich biznesu. Nasze biznesowe relacje rozwijamy również z najbardziej znanymi markami w Polsce, jak Żabka czy Orlen. Aktualnie sprzedajemy około 2 milionów hot dogów miesięcznie, pracując każdego dnia nad wzrostem potencjału całego rynku.

Nasza przewaga na rynku

najlepsze ceny zakupu

przy najwyższej jakości produktów

szeroka lista asortymentowa

unikalne produkty dostępne wyłączniew Green Fox

dogodny termin płatności

Uwzględniający historię współpracy

niskie minimum zakupowe

1 paleta w miksie produktów

Zapraszamy Cię do smacznego świata Green Fox, który wprowadzi Twój biznes w inny wymiar!

Naszych klientów zaopatrujemy we wszelkie narzędzia sprzedażowe. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i komplementarną wiedzą. Green Fox to nie tylko smaczne i jakościowe produkty – to również przełomowe koncepty gastronomiczne ze wsparciem marketingowym, które pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Wierzymy, że nasz sukces, może wynikać wyłącznie z sukcesu naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Szeroka gama produktów od parówek po zapiekanki sprawia, że jesteśmy w stanie trafić niemalże w każde gusta i smak! Śledzimy trendy i stopniowo poszerzamy nasz asortyment abyś mógł z sukcesem zaspokoić głód Twoich klientów.

Zostańmy w kontakcie

Napisz do nas ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami, czekamy na Ciebie!

    Kontakt

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Quisque quis quam ipsum