O nas

Dla kogo?

Dla biznesu, stacji benzynowych zarówno liderów rynkowych jak, i tych działających lokalnie, gastronomii, indywidualnych punktów detalicznych, hurtowni.

 Współpracujemy z ponad 70 dystrybutorami w całej Polsce. Nasze produkty smakują konsumenci na Stadionie Legii, w Zakopanem i nad Bałtykiem. Zaufali nam Orlen, Lotos, Żabka, Pieprzyk i wielu innych. Dostarczamy zarówno produkty jak i gotowe rozwiązania, które kumulują naszą wieloletnią wiedzę w kategorii dań mobilnych w specjalnie opracowanych gotowych konceptach dla biznesu.

Współpracujemy z ponad 70 dystrybutorami w całej Polsce. Nasze produkty smakują konsumenci na Stadionie Legii, w Zakopanem i nad Bałtykiem. Zaufali nam Orlen, Lotos, Żabka, Pieprzyk i wielu innych. Dostarczamy zarówno produkty jak i gotowe rozwiązania, które kumulują naszą wieloletnią wiedzę w kategorii dań mobilnych w specjalnie opracowanych gotowych konceptach dla biznesu. Co to oznacza? Masz sklep z możliwością wprowadzenia oferty hot dog? Nasi eksperci pomogą Ci otworzyć taką strefę w oparciu o dostarczony przez nas roller, produkty, sosy oraz komplet materiałów marketingowych. Otrzymujesz też know how w formie szkolenia. Pozostaje już tylko serwować i rozwijać swój biznes w nowych kategoriach.

70 Dystrybutorów

Współpracujemy z ponad 70 dystrybutorami          w całej Polsce.

2,5 mln produktów

Każdego miesiąca dostarczamy już ponad 2,5 mln produktów

Adobestock 111052172 Phrf6plnyvq5efz40o2so302s6vojjxs6dfrpk6yq4

Jak to się zaczęło?

W podróży, kiedy oferta dań mobilnych nie tylko była ograniczona, ale w dodatku nie smakowała. Wtedy powstał cel, stworzenia innej, lepszej, wysokojakościowej oferty na roller. I jak to zwykle bywa z marzeniami, wystartowaliśmy z górnej półki, oferując produkt, którego nie ma i nie będzie miał nikt inny, ponieważ to my mamy na niego patent 🙂

Unikalny, o wysokiej zawartości mięsa, Grillowany Szaszłyk

dostosowany do roller grilla z możliwości serwowania w hot dogu francuskim. To nasze dziecko pozostaje w ofercie Green Fox do dziś. Szybko okazało się, że rynek potrzebuje jakościowych produktów również w kategoriach bazowych, jak parówki, kabanosy i kiełbaski. Jesteśmy i tam. W kolejnym etapie postanowiliśmy przywrócić jakość kategorii zapiekanek. Nie zwalniamy tempa w rozwoju oferty dla biznesu.

 dostosowany do roller grilla z możliwości serwowania w hot dogu francuskim. To nasze dziecko pozostaje w ofercie Green Fox do dziś. Szybko okazało się, że rynek potrzebuje jakościowych produktów również w kategoriach bazowych, jak parówki, kabanosy i kiełbaski. Jesteśmy i tam. W kolejnym etapie postanowiliśmy przywrócić jakość kategorii zapiekanek. Wiele godzin badań nad smakiem idealnym przyniosły dumę i zadowolenie. Wyjątkowo chrupiące, inne, lepsze, nasze:) Nie zwalniamy tempa w rozwoju oferty produktowej, gotowych konceptów dla biznesu jak i w stałym podnoszeniu poprzeczki standardów jakości.

Wyróżnia nas standard

Fast

GOOD

Food

Pracujemy tylko z najlepszymi. Nawet tradycyjne receptury tworzymy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Fast GOOD Food to nowy standard jakości. Taki przyświecał nam cel od pierwszych dni Green Fox na rynku. Pracujemy tylko z najlepszymi. Nawet tradycyjne receptury tworzymy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Innowacyjność produkcyjna pomaga w podnoszeniu jakości produktów przy zachowaniu ich wysokich walorów smakowych, prostych składów oraz idealnego połączenia składników. Technolodzy nie ustają w pracach nad stałym podnoszeniem poprzeczki dla nowych standardów smakowych w kategorii dań mobilnych i gotowych. My kochamy dobrze zjeść i tak też gościmy naszych i Twoich konsumentów.

Innowacyjność produkcyjna pomaga w podnoszeniu jakości produktów przy zachowaniu ich wysokich walorów smakowych, prostych składów oraz idealnego połączenia składników. My kochamy dobrze zjeść i tak też gościmy naszych i Twoich konsumentów.

Technologie Green Fox

Stale się rozwijamy

Pracując z klientami w Polsce i za granicą, oferując produkty dla konsumentów stacji benzynowych i punktów gastronomicznych, codziennie zdobywamy nowe pomysły na kolejne produkty w ofercie.

Pracując z klientami w Polsce i za granicą, oferując produkty dla konsumentów stacji benzynowych i punktów gastronomicznych, codziennie zdobywamy nowe pomysły na kolejne produkty w ofercie Green Fox.

Badania konsumenckie

Chcemy wiedzieć jakie są prawdziwe oczekiwania konsumentów, śledzimy trendy w Polsce i na świecie. Nie składamy też broni w windowaniu standardu obecnej oferty, perfekcja smakowa, to nasz cel.

Prowadzimy też liczne badania konsumenckie, ponieważ chcemy wiedzieć jakie są prawdziwe oczekiwania konsumentów, śledzimy trendy w Polsce i na świecie. Nie składamy też broni w windowaniu standardu obecnej oferty, perfekcja smakowa, to nasz cel.

Nasz zespół

Laur Konsumenta

Nieustanna praca nad podnoszeniem jakości naszych produktów oraz wychodzenie naprzeciw wymaganiom konsumentów, zaowocowały wyróżnieniem dla Green Fox!

W XVIII edycji znanego plebiscytu Laur Konsumenta/Laur Klienta, oferta produktowa oraz usługowa marki Green Fox została uznana za najlepszą w kategorii najwyższa jakość produktów i usług.

Niniejszym, firma otrzymała najwyższe stopniem, bo Złote Godło Laur Klienta 2022, które jest swoistym odzwierciedleniem zadowolenia oraz satysfakcji konsumentów w całej Polsce.

Laur Konsumenta/Laur Klienta przyznawany jest na podstawie plebiscytu  powszechnej popularności produktów i usług, przeprowadzanego już od 17 lat. W wyniku sondażu, w którym biorą udział respondenci mający możliwość oddać głos w ponad 300 kategoriach, wyłaniani są wyróżnieni oraz zwycięzcy, a o kolejności miejsc decyduje liczba głosów.

Laur Konsumenta/Laur Klienta to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju, a co za tym idzie, Godła które otrzymują poszczególne marki, są potwierdzeniem ich popularności oraz silnej pozycji na wymagającym rynku.

Złotyklienta2022greenfox

Jesteśmy wdzięczni  za to wyróżnienie i wierzymy, że nie zawiedziemy zaufania jakim obdarzyli nas konsumenci. Jednocześnie jest to dla nas dodatkowa motywacja, aby w naszej pracy wciąż sięgać „wyżej” i „po więcej”.

Przekraczamy granice

Nasze produkty goszczą już w Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Węgrzech oraz Niemczech i nie stawiamy tutaj kropki, wciąż pracujemy nad poszerzaniem punktów sprzedaży w wymienionych krajach i planujemy otwarcie kolejnych rynków.

Wyróżniając się takim standardem oferty, nie sposób jej nie pokazać również poza granicami naszego kraju. Nasze produkty goszczą już w Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Niemczech i nie stawiamy tutaj kropki, wciąż pracujemy nad poszerzaniem punktów sprzedaży w wymienionych krajach i planujemy otwarcie kolejnych rynków.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

GOOD

GOOD to oprócz wysokiej jakości potraw również dobry nastrój i kondycja fizyczna. Od wielu lat wspólnie z polskimi artystami kabaretowymi współtworzymy niezwykłe wydarzenia Artist Cup.

Mocna dawka sportu doprawiona śmiechem to idealna recepta na dobre samopoczucie. Green Fox wspiera i wspierać będzie polskich artystów kabaretowych, bo lubimy się z nimi uśmiechać 🙂 Coroczne spotkania tenisowe to też wspaniała okazja do testowania nowych produktów w ofercie Green Fox. Dowcipnie, smacznie, kreatywnie, po takich testach produktowych po prostu musi smakować GOOD, VERRRY GOOD 🙂

Mocna dawka sportu doprawiona śmiechem to idealna recepta na dobre samopoczucie. Green Fox wspiera i wspierać będzie polskich artystów kabaretowych, bo lubimy się z nimi uśmiechać:)

Zapraszamy Cię do smacznego świata Green Fox, który wprowadzi Twój biznes w inny wymiar!

Zapraszamy Cię do smacznego świata Green Fox, który wprowadzi Twój biznes w inny wymiar!

Naszych klientów zaopatrujemy we wszelkie narzędzia sprzedażowe. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i komplementarną wiedzą. Green Fox to nie tylko smaczne i jakościowe produkty – to również przełomowe koncepty gastronomiczne ze wsparciem marketingowym, które pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Wierzymy, że nasz sukces, może wynikać wyłącznie z sukcesu naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Szeroka gama produktów od parówek po zapiekanki sprawia, że jesteśmy w stanie trafić niemalże w każde gusta i smak! Śledzimy trendy i stopniowo poszerzamy nasz asortyment abyś mógł z sukcesem zaspokoić głód Twoich klientów.

Zostańmy w kontakcie

Napisz do nas ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami, czekamy na Ciebie!