O nas

Dla kogo?

Dla biznesu, stacji benzynowych zarówno liderów rynkowych jak, i tych działających lokalnie, gastronomii, indywidualnych punktów detalicznych, hurtowni.

 Współpracujemy z ponad 50 dystrybutorami w całej Polsce. Nasze produkty smakują konsumenci na Stadionie Legii, w Zakopanem i nad Bałtykiem. Zaufali nam Orlen, Lotos, Żabka, Pieprzyk i wielu innych. Dostarczamy zarówno produkty jak i gotowe rozwiązania, które kumulują naszą wieloletnią wiedzę w kategorii dań mobilnych w specjalnie opracowanych gotowych konceptach dla biznesu. Co to oznacza? Masz sklep z możliwością wprowadzenia oferty hot dog? Nasi eksperci pomogą Ci otworzyć taką strefę w oparciu o dostarczony przez nas roller, produkty, sosy oraz komplet materiałów marketingowych. Otrzymujesz też know how w formie szkolenia. Pozostaje już tylko serwować i rozwijać swój biznes w nowych kategoriach.

50 Dystrybutorów

Współpracujemy z ponad 50 dystrybutorami w całej Polsce.

2 mln produktów

Każdego miesiąca dostarczamy już ponad 2 mln produktów

DLA KOGO

Jak to się zaczęło?

W podróży, kiedy oferta dań mobilnych nie tylko była ograniczona, ale w dodatku nie smakowała. Wtedy powstał cel, stworzenia innej, lepszej, wysokojakościowej oferty na roller. I jak to zwykle bywa z marzeniami, wystartowaliśmy z górnej półki, oferując produkt, którego nie ma i nie będzie miał nikt inny, ponieważ to my mamy na niego patent 🙂

Unikalny, o wysokiej zawartości mięsa, Grillowany Szaszłyk

 dostosowany do roller grilla z możliwości serwowania w hot dogu francuskim. To nasze dziecko pozostaje w ofercie Green Fox do dziś. Szybko okazało się, że rynek potrzebuje jakościowych produktów również w kategoriach bazowych, jak parówki, kabanosy i kiełbaski. Jesteśmy i tam. W kolejnym etapie postanowiliśmy przywrócić jakość kategorii zapiekanek. Wiele godzin badań nad smakiem idealnym przyniosły dumę i zadowolenie. Wyjątkowo chrupiące, inne, lepsze, nasze:) Nie zwalniamy tempa w rozwoju oferty produktowej, gotowych konceptów dla biznesu jak i w stałym podnoszeniu poprzeczki standardów jakości.

Wyróżnia nas standard

Fast

GOOD

Food

Fast GOOD Food to nowy standard jakości. Taki przyświecał nam cel od pierwszych dni Green Fox na rynku. Pracujemy tylko z najlepszymi. Nawet tradycyjne receptury tworzymy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Innowacyjność produkcyjna pomaga w podnoszeniu jakości produktów przy zachowaniu ich wysokich walorów smakowych, prostych składów oraz idealnego połączenia składników. Technolodzy nie ustają w pracach nad stałym podnoszeniem poprzeczki dla nowych standardów smakowych w kategorii dań mobilnych i gotowych. My kochamy dobrze zjeść i tak też gościmy naszych i Twoich konsumentów.

Technologie Green Fox

Stale się rozwijamy

Pracując z klientami w Polsce i za granicą, oferując produkty dla konsumentów stacji benzynowych i punktów gastronomicznych, codziennie zdobywamy nowe pomysły na kolejne produkty w ofercie Green Fox.

Badania konsumenckie

Prowadzimy też liczne badania konsumenckie, ponieważ chcemy wiedzieć jakie są prawdziwe oczekiwania konsumentów, śledzimy trendy w Polsce i na świecie. Nie składamy też broni w windowaniu standardu obecnej oferty, perfekcja smakowa, to nasz cel.

Nasz zespół

Przekraczamy granice

Wyróżniając się takim standardem oferty, nie sposób jej nie pokazać również poza granicami naszego kraju. Nasze produkty goszczą już w Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Niemczech i nie stawiamy tutaj kropki, wciąż pracujemy nad poszerzaniem punktów sprzedaży w wymienionych krajach i planujemy otwarcie kolejnych rynków.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

GOOD

GOOD to oprócz wysokiej jakości potraw również dobry nastrój i kondycja fizyczna. Od wielu lat wspólnie z polskimi artystami kabaretowymi współtworzymy niezwykłe wydarzenia Artist Cup.

Mocna dawka sportu doprawiona śmiechem to idealna recepta na dobre samopoczucie. Green Fox wspiera i wspierać będzie polskich artystów kabaretowych, bo lubimy się z nimi uśmiechać:) Coroczne spotkania tenisowe to też wspaniała okazja do testowania nowych produktów w ofercie Green Fox. Dowcipnie, smacznie, kreatywnie, po takich testach produktowych po prostu musi smakować GOOD, VERRRY GOOD 🙂

Zapraszamy Cię do smacznego świata Green Fox, który wprowadzi Twój biznes w inny wymiar!

Naszych klientów zaopatrujemy we wszelkie narzędzia sprzedażowe. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i komplementarną wiedzą. Green Fox to nie tylko smaczne i jakościowe produkty – to również przełomowe koncepty gastronomiczne ze wsparciem marketingowym, które pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Wierzymy, że nasz sukces, może wynikać wyłącznie z sukcesu naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Szeroka gama produktów od parówek po zapiekanki sprawia, że jesteśmy w stanie trafić niemalże w każde gusta i smak! Śledzimy trendy i stopniowo poszerzamy nasz asortyment abyś mógł z sukcesem zaspokoić głód Twoich klientów.

Zostańmy w kontakcie

Napisz do nas ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami, czekamy na Ciebie!