O nas

Nasza misja i koncept

Green Fox powstał z pragnienia i tęsknoty właścicieli firmy do bardziej urozmaiconego i atrakcyjnego jedzenia, dostępnego dla wszystkich będących w drodze – najczęściej na stacjach benzynowych, w punktach gastronomicznych, ale też i sklepach spożywczych. Chodzi o takie posiłki, jak chociażby hot dogi francuskie, czy zapiekanki.

Przemierzając miesięcznie tysiące kilometrów każdego dnia byliśmy zmuszeni jeść gdzieś w trasie, zazwyczaj szybko i bez zbędnej straty czasu na siadanie przy stoliku i konsumpcji na talerzu i przy użyciu sztućców. W takich okolicznościach zrodził się pomysł na nasz autorski produkt Grillowany Szaszłyk, który miał zrewolucjonizować asortyment hot dogów. Wdrożenie pomysłu okazało się jednak niezwykle trudne, bo nasz Grillowany Szaszłyk, jak każdy prawdziwy, miał być wyprodukowany z całych kawałków mięsa nadzianych na patyk. Determinacja sprawiła, że udało się nam wypracować taki proces produkcji, aby szaszłyk bez problemu mógł swobodnie obracać się na Roller Grillu, dzięki czemudołączył do najbardziej popularnych i znanych parówek i kabanosów. Urząd Harmonizacji Rynku – Znaki Towarowe i Wzory wydał świadectwo rejestracji dla wspólnotowego wzoru przemysłowego, zastrzegając sposób wykonania okrągłego szaszłyka na terenie całej Unii Europejskiej.

Poznaj Ofertę

Sprawdź naszą oryginalny i unikatowy produkt.

Po wprowadzeniu na rynek Grillowanego Szaszłyka, naszą ofertę uzupełniliśmy o szeroką listę produktów na Roller Grill. Dostarczamy je do blisko stu magazynów współpracujących z nami dystrybutorów, którzy docierają do każdego zakamarka naszego kraju. Coraz bardziej dynamicznie rozwijamy się również poza naszymi granicami: w Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Szczególnie cieszy nas współpraca z kilkudziesięcioma sieciami stacji benzynowych, którym doradzamy i podpowiadamy jak szybko i skutecznie rozwinąć tę część ich biznesu. Nasze biznesowe relacje rozwijamy również z najbardziej znanymi markami w Polsce, jak Żabka czy Orlen dostarczając tam m.in. zapiekanki mrożone, czy bułki do hot dogów.. Aktualnie sprzedajemy około 2 milionów hot dogów miesięcznie, pracując każdego dnia nad wzrostem potencjału całego rynku.

Chcemy dać konsumentom nie tylko ilość, ale i doskonały smak, dlatego stawiamy na jakość bez kompromisów.

Ważne punktem w naszej strategii, jest współpraca z najlepszymi partnerami, która sprawiła, że dziś jesteśmy autentycznym ekspertem w stworzonej przez nas kategorii Fast Good Food! Bo dla nas musi być nie tylko szybko, ale i smacznie! Od początku istnienia firmy współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy poprzez swoją rynkową historię są w stanie zagwarantować nam wyjątkową jakość produktów, bezpieczeństwo i perfekcyjny smak. To podejście sprawia, że od lat cieszymy się zaufaniem naszych partnerów.

Dołącz do nas!

Poznaj naszą cała sieć dystrybucji oraz zasięg.

Nasza przewaga na rynku

najlepsze ceny zakupu

przy najwyższej jakości produktów

szeroka lista asortymentowa

unikalne produkty dostępne wyłączniew Green Fox

dogodny termin płatności

Uwzględniający historię współpracy

niskie minimum zakupowe

1 paleta w miksie produktów

Zapraszamy Cię do smacznego świata Green Fox, który wprowadzi Twój biznes w inny wymiar!

Naszych klientów zaopatrujemy we wszelkie narzędzia sprzedażowe. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i komplementarną wiedzą. Green Fox to nie tylko smaczne i jakościowe produkty – to również przełomowe koncepty gastronomiczne ze wsparciem marketingowym, które pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Wierzymy, że nasz sukces, może wynikać wyłącznie z sukcesu naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Szeroka gama produktów od parówek po zapiekanki sprawia, że jesteśmy w stanie trafić niemalże w każde gusta i smak! Śledzimy trendy i stopniowo poszerzamy nasz asortyment abyś mógł z sukcesem zaspokoić głód Twoich klientów.

Zostańmy w kontakcie

Napisz do nas ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami, czekamy na Ciebie!