Green Fox Main

Obszar-roboczy-1-kopia-3 PODNOSIMY STANDARDY
JAKOŚCI
Tworzymy w standardzie Fast GOOD Food, w oparciu o najwyższą jakość składników, nowoczesne technologie oraz autorskie rozwiązania szefa kuchni Green Fox. Poznaj ofertę dedykowaną stacjom benzynowym, gastronomii oraz punktom detalicznym GREEN FOX
Od idealnej chrupkości i najwyższej jakości składników, po ciekawie skomponowane menu i przyciągającą konsumenta ekspozycję. Całość ubrana w wysokojakościowe materiały marketingowe. Koncept Zapiekarnia skrojony na miarę nowoczesnego biznesu. Koncept Green Fox Od idealnej chrupkości i najwyższej jakości składników, po ciekawie skomponowane menu i przyciągającą konsumenta ekspozycję. Całość ubrana w wysokojakościowe materiały marketingowe. Koncept Zapiekarnia skrojony na miarę nowoczesnego biznesu. Koncept Green Fox KONCEPT-HOT-DOG-2 Koncept Otwieramy Strefę Hot Dog w kompleksowej oprawie. Naszych partnerów wyposażamy w najwyższej jakości produkty dostępne w szerokim menu, komplementarne know how oraz pełną oprawę marketingową Strefy Hot Dog. Green Fox Weź udział w dynamicznym rozwoju street food w Polsce! Poznaj Koncept Hot Dog i rozwijaj swój biznes już dziś! Otwieramy Strefę Hot Dog w kompleksowej oprawie. Naszych partnerów wyposażamy w najwyższej jakości produkty dostępne w szerokim menu, komplementarne know how oraz pełną oprawę marketingową Strefy Hot Dog. Koncept
Green Fox

W Green Fox budujemy ofertę dań mobilnych w standardzie Fast GOOD Food.
Pozostajemy Fast, ale smakujemy Good : ) Very Good : ) Niezależnie od kategorii
czy tworzonego produktu przyświeca nam jeden cel. Windujemy doznania
smakowe, bazując na najwyższych jakościowo składnikach, które nie tracą na
wartości przy szybkim podaniu.

W Green Fox budujemy ofertę dań mobilnych w standardzie Fast GOOD Food.

Wyjątkowa jakość produktów

Przy atrakcyjnej ofercie cenowej

Szeroka oferta asortymentowa

Unikalne produkty dostępne wyłącznie w Green Fox

Szeroka oferta

Unikalne produkty Green Fox

Dogodny termin płatności

Uwzględniający historię współpracy

Niskie minimum zakupowe

1 paleta w miksie produktów

Nasze Cele

Wprowadź swój biznes w nowy wymiar wspólnie z Green Fox!

Działamy FAST w standardzie GOOD personalizując naszą ofertę FOOD pod wymagania naszych partnerów biznesowych oraz szkoląc personel z produktu i serwisu. Naszemu doświadczeniu zaufali: Orlen, Lotos, Żabka, Oktan, Pieprzyk i wiele innych.

Produkty

Poznaj produkty i specjały kuchni Green Fox

Produkty

Poznaj specjały kuchni Green Fox

Green Fox Hot Dog

W ofercie Green Fox Hot Dog prezentujemy bogatą ofertę parówek, kabanosów, kiełbasek oraz szaszłyka.

Green Fox Zapiekanki

Green Fox Zapiekanki oferujemy nasz hit, wyjątkowo chrupiące zapiekanki w bogatych, wysoko jakościowych propozycjach smakowych

Green Fox Specjały

W sekcji Green Fox Specials proponujemy panini, kebab oraz kultową polską bułkę z pieczarkami

Koncepty

Gotowe do natychmiastowego
wdrożenia koncepty gastronomiczne

Koncepty

Gotowe do natychmiastowego
wdrożenia

Specjalnie dla biznesu kreujemy gotowe do wdrożenia kompleksowe koncepty stref dań mobilnych, które łączą szeroką ofertę produktową.

Specjalnie dla biznesu kreujemy gotowe do wdrożenia kompleksowe koncepty stref dań mobilnych, które łączą szeroką ofertę produktową, jakościowy serwis personelu przeszkolonego przez ekspertów Green Fox oraz nowoczesne, ułatwiające odsprzedaż materiały marketingowe.

Hot Dog Zone Concept

Zarabiaj już dziś na sprzedaży hot dogów! Odkryj nasze komplementarne i profesjonalne Know How wdrożenia konceptu w Twoim punkcie sprzedaży. Sprawdź co otrzymasz od Green Fox w ramach współpracy.

Hot Dog Zone Concept

Zarabiaj już dziś na sprzedaży hot dogów! Odkryj Know How wdrożenia konceptu w Twoim punkcie sprzedaży. Sprawdź co otrzymasz od Green Fox w ramach współpracy.

Logo Zapiekarnia Koło

Pizza Baguette Concept

Odkrywamy znane smaki na nowo, dla nowych pokoleń smakoszy polskich specjałów. It is a unique concept that combines high-quality baguette with freshness and ingenuity of new culinary trends.

Pizza Baguette Concept

It is a unique concept that combines high-quality baguette with freshness and ingenuity of new culinary trends.

Doświadczenie

Zaufanie naszych klientów
to najwyższy certyfikat jakości Green Fox

Doświadczenie

Zaufanie klientów to
certyfikat jakości Green Fox

Polska

Przedstawiciele Green Fox działają w całej Polsce

Czujemy się ekspertem w tym, co robimy. Naszemu doświadczeniu zaufało już wiele firm. Jeśli i Ty chcesz zarabiać z nami – zapraszamy do kontaktu!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i szerzej przedstawimy naszą ofertę. Chcesz dowiedzieć się, gdzie można zamówić nasze produkty? Szukasz hurtowni współpracującej z Green Fox ze swojego regionu? Zapraszamy do kontaktu!

Bądźmy w kontakcie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!