Blog

Parówki dla dzieci

Parówki są tym, na czym w mobilnej gastronomii znamy się najlepiej! A skoro tak jest, postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyć w tej kategorii najwyższej jakości produkt dla dzieci. Udało się nam! Jesteśmy przekonani, że paróweczki Psi Patrol to przekąska, którą maluchy i starszaki pokochają od pierwszego wejrzenia i pierwszego kęsa.

Poznaj pożywne parówki dla dzieci od GREENFOX

Pożywne parówki Psi Patrol to licencjonowany produkt, który wyróżnia się świetnym składem, perfekcyjnie delikatną strukturą oraz doskonałym smakiem (na ciepło i na zimno!).

Ale to nie wszystko! Paróweczki są również bezproblemowe do podania (bez osłonek) i łatwe do zjedzenia. Są długie i cienkie, dzięki czemu idealnie mieszczą się w dziecięcej rączce i mogą być bezpiecznie konsumowane nie tylko w domu, ale również poza nim, stanowiąc sycącą przekąskę podczas spaceru czy w podróży.

Nasze paróweczki dla dzieci zostały poddane drobiazgowym testom. Zależało nam na uzyskaniu maksymalnie miarodajnych rezultatów badania, dlatego parówki Psi Patrol były oceniane zarówno przez rodziców, jak i dzieci.

Pojedyncze opakowanie to 90 g paróweczek, co stanowi maksymalną porcję posiłku dla dziecka. Wygodnie, prawda?

Paróweczki Drobiowe Z Cielęciną Psi Patrol Od Green Fox 180 G
Paróweczki Drobiowe Z Cielęciną Psi Patrol Od Green Fox 180 G

Paróweczki w standardzie GOOD FOOD

Naszym celem było stworzenie pożywnego produktu spożywczego, który możesz bezpiecznie podać swojemu dziecku. Właśnie dlatego paróweczki produkujemy w standardzie GOOD FOOD, który jest gwarancją bezkonkurencyjnej jakości i prostego składu.

Parówki dla dzieci od GREENFOX wyróżniają się wysoką mięsnością, wysoką zawartością łatwo przyswajalnego białka oraz obniżoną zawartością tłuszczu w stosunku do standardowych produktów w tej kategorii i częściową wymianą tłuszczów zwierzęcych na tłuszcze roślinne.

W składzie parówek nie znajdziesz cukru, glutaminianu monosodowego i fosforanów. Ze składu paróweczek wykluczyliśmy również gluten i laktozę, dzięki czemu produkt może stanowić pożywny element diety bezglutenowej i diety bezlaktozowej.

Paróweczki Psi Patrol są dostępne w dwóch wersjach: drobiowe z cielęciną i wieprzowe. Zadbaliśmy również o ich optymalną kaloryczność – pojedyncze opakowanie to 90 g produktu, który idealnie wpisze się w dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dziecka.

Parówki dla dzieci Psi Patrol – dlaczego Twoje dziecko je pokocha?

Kanadyjski serial o niezwykłych pieskach, które przeżywają mnóstwo przygód, bije rekordy popularności i budzi wyłącznie pozytywne emocje u najmłodszych widzów. W rankingach popularności wyprzedza między innymi Świnkę Peppę, Spongeboba i Smerfy.

Urocze psie mordki bohaterów Psiego Patrolu, do tej pory pojawiały się główne na ubrankach i różnego rodzaju akcesoriach. Teraz są również na opakowaniach doskonałej jakości licencjonowanych paróweczek. Licencję na parówki dla dzieci Psi Patrol otrzymaliśmy jako pierwsi na świecie.

Możliwość zjedzenia paróweczki, którą swoją mordką firmuje owczarek Chase, dalmatyńczyk Marshall, buldog Rubbel i kundelek Rocky sprawia, że nawet Tadek Niejadek przełamuje swoją niechęć do jedzenia!

Za licencją i przyciągającą uwagę dziecka grafiką idzie oczywiście smak! Paróweczki dla dzieci są pyszne, delikatne i łatwe do pogryzienia.

Przyznaj, że to brzmi jak przepis na udane śniadanie lub kolację!

Psi Patrol
Psi Patrol